Header Ads

Arjana Bushati - Mama


Eshte hera e pare qe degjoj per Arjana Bushatin, por kenga "Mama" me terhoqi vemendjen dhe pavarsisht se duket shume e degjuar besoj se eshte e kendshme.  Mund te kishim bere dhe pa mustaqet fallco te mariakit lol gjithsesi videoja i sherben me se miri kenges ne fjale dhe Arjana ka nje ze te mire. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.