Header Ads

Elvana Gjata - Imazhi i ri i ALBtelecom


Kompanite ALBtelecom dhe Eagle mobile, jane bashkuar ne nje dhe si imazh te aktivitetit te tyre te ri kane perzgjedhur me shume shije Elvana Gjaten. Videoreklama e Elvanes per Albtelecom eshte prezantuar kete jave me nje feste te organizuar nga kompania, ku te ftuar ishin dhe shume personazhe te njohur te estrades shqiptare. Videoreklama te cilen mund ta ndiqni me poshte, eshte realizuar bukur. Elvana po yll si gjithmone. Nderkohe per tu bere pak i keq, profesionalisht, mendoj se duhej te ish treguar se cfare sjell ky bashkim ne treg (si prezantim i pare), se qe mund ta perdoresh kudo celularin e dime nuk eshte gje e re. Gjithashtu dhe "trekendshi i JayZ" mu duk i pavend, por kur mendon qe po flasim per ALB telecom me C ne mes, nuk eshte dicka e jashtezakonshme. Nejse, e rendesishme eshte qe reklama eshte e bukur, se ne fund te fundit te gjithe shqiptaret e kane nga nje telefon me cdo kompani lol. 

2 comments:

  1. me pelqen rreklama sidomos pjesa ne NY por ai trekendshi Illuminati nuk me pelqeu

    ReplyDelete
  2. pjesen te trekendshi e ka bo veq per vemendje, qe me u perfol ma shum e me i bo sa ma shum reklam albtelecom. jon t'menqur kta

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.