Header Ads

Fragment nga videoja e re e Dren Abazit


Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra, se shpejti sjellin nje videokenge te re. Kjo eshte bere e ditur nga postimi i nje videoje te shkurter ne profilin zyrtar te Instagramit te Drenit, te cilen ne po jua sjellim me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.