Header Ads

David Guetta dhe Bebe Rexha - Yesterday -Degjoje ketu !Ju sjellim ketu te paret kengen e re te Bebe Rexha nje bashkepunim me David Guetta. Mban titullin "Yesterday" dhe eshte fantastike! Une do preferoja dhe nje version rrok te kesaj kenge, sepse besoj qe do ishte me cilesore rrok, gjithsesi eshte nje prej kengeve me te mira te "Listen" albumit te ri te Guetta, te cilin ne patem rastin ta degjojme dhe ne pergjithsi na pelqeu. Kjo eshte kenga me e vecante e albumit dhe se bashku me "Hey Mama" dhe "Dangerous" jane tre hitet e ketij albumi. "Hey Mama" te cilen mund ta degjoni me poshte, gjithashtu ka nje pjese te kenduar nga Bebe. Me nje promovim me te madh, Bebe momentalisht duket se po zapton skenen elektronike/pop-dance duke qene kengetarja me e suksesshme ne kenget e ketij zhanri. Me nje promovim te fuqishem, besoj se ajo mund te shnderrohet ne artisten me te suksesshme te kesaj rryme qe prej Lady Gaga! Singla e saj e rradhes "I'm Gonna Show You Crazy", ende pa u publikuar ka filluar te perdoret ne promot televizive ne Amerike, qe do te thote vetem nje gje - 2015 Bebe Bebe dhe vetem Bebe kudo! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.