Header Ads

Degjo Rita Ora dhe Charlie XCX ne kengen "Doing It"


Albumi "Sucker" i Charlie XCX eshte ne fakt nje album shume i mire ku une do te vecoja "Need Your Love" "London Queen" dhe "Doing It". Kengetarja, albumi i te ciles del ne shkurt ne Angli, ka perzgjedhur kete te fundit per singlen e rradhes . Kenga prezantohet ne nje version te ri, ne te cilin kendon dhe Rita Ora. Ja ku e keni versionin e plote. I gezuar per kete bashkepunim, sepse te them te drejten, mendoj se Rites i shkon shume versioni Rrok, e ndoshta kete stil duhej te kishte testuar qe prej fillimit. Biles dhe Courtney Love, rreth dy vjet me pare e permendi ne Twitter Riten dhe deshiren per te bere dicka me te, postim qe mesaduket nuk u vu re nga Rita...fatkeqsisht. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.