Header Ads

Rita Ora ne Paris per javen e modes ne koleksionin e Chanel - Foto


Rita Ora ka qene nje prej te ftuarave kryesore te Karl Lagerfeld ne shfaqjen e koleksionit te ri te Chanel, per Paris Fashion Week. Ajo ka hyre ne sallen e transformuar ne nje kazino gjigande, e shoqeruar nga Dragon G, per te ju bashkuar me pas personazheve te tjera si Julianne Moore, Kristen Stewart dhe Lara Stone. Ne pasarele, ylli i mbremjes ishte modelja Kendall Jenner.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.