Header Ads

10 kenget qe duhet te degjoni kete muaj
Viti ka nisur vaket por ne seleksionuam pak nga te gjitha dhe ja ku keni 10 kenget e pergjedhura nga Albaniac te cilat ju rekomandojme te degjoni kete muaj:NRG Band - Thirrem 


Dhurata Dora dhe Dj Geek - AYO


Edona Vatoci - Mirmengjes 


Enis Bytyqi - Jena


Capital T , Macro, Dj Nika - C'est la guerre 


Uki - Mall


2Po2 - El Chapo 


Sabiani dhe Marseli - Do vdisja per ty


Floriani - Hej zemer


Pllug Bois, Buta - Kilo No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.