Header Ads

Videoja e "I Got You" nga Bebe Rexha ne vendin e trete ne iTunesPas nje promovimi te madh qe skuadra e Bebe Rexhes  po i ben kenges "I Got You", duket se me ne fund po korr dhe sukseset e para. Kenga ka arritur te hyj ne Billboard Hot 100 dhe kete jave pozicionohet ne vendin e 63 (Ne ngjitje), pozicion ky mjaft i mire per Bebe si kengetare debutuese, nderkohe qe bashkepunimi i saj me Martin Garrix renditet ne vendin e 34. Nderkohe ne renditjen e iTunes ajo pozicionohet ne vendin e 46 me I Got You dhe ne vendin e 67 me In The Name of Love. Keto klasifikime e bejne Bebe Rexhen, shqiptaren e pare me dy kenge ne klasifikimin e Billboard dhe iTunes. Nderkohe videoja e kenges "I Got You" qe prej publikimit vazhdon te jete me e shitura ne iTunes duke u pozicionuar vazhdimisht ne Top10 me renditjen me te larte vendin e 3. Albumi debutues i Bebe Rexhes publikohet me 17 shkurt. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.