Header Ads

JMSN nxjerr ne shtator albumin e ri VelvetNe daten 21 shtator, JMSN do te publikoj albumn e ri "Velvet". Albumi i cili mund te blihet ne faqen zyrtare te kengetarit dhe iTunes etj, permban 14 kenge perfshire ketu dhe singlat "Talk Is Cheap" dhe "So Badly". Ky eshte albumi i gjashte i kengetarit. Me pare ai ka publikuar "Priscilla", "JMSN (Blue Album)", "Pllaje", "It Is" dhe "Whatever Makes U Happy". Me poshte mund te ndiqni dy videot e singlave me te cilat ai prezantohet ne treg. Momentalisht me turne ne Amerike, ai do te japi koncerte ne Europe pergjate muajit nendor, per tu rikthyer dhe perfunduar datat e turneut amerikan i cili finalizohet me 16 dhjetor ne San Diego te Kalifornise.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.