Header Ads

Gashi me French Montana dhe Dj Snake - Creep On Me- Shiko videon!Kjo eshte videoja e Gashit, prej bashkepunimit te tij me French Montana dhe Dj Snake, kenge te cilen ne e kemi publikuar me pare ketu ne Albaniac. Nje prej kengeve me te mira te sezonit ne tregun amerikan, shpresojme qe Gashi te vazhdoj ta promovoje, sepse eshte vertet nje hit qe meriton me shume vemendje dhe nje audience me te gjere ne radio. iHeartRadio e ka vlersuar pozitivisht kengen, qe do te thote se ne muajt e ardhshem kenga ka shume mundesi qe te luhet kudo dhe ti japi Gashit statusin e nje prej artisteve te rinj me te mire ne Amerike. Vlersime pozitive kane dhene dhe Complex, Highsnobiety, Shazam, Spotify, Billboard etj. Ndiqni videon cool me poshte: 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.