Header Ads

Elvana Gjata publikon videokëngën " Afër dhe larg"


Ne mund të themi çfarë të duam e ju mund të shtoni edhe më tepër, por në këtë videoklip Elvana flet vetë dhe thjesht tregon se ndoshta nuk është e para, por baby është ende numri Një! Zyrtarisht ajo ka ngritur standartin përsa i përket prodhimeve muzikore në Shqipe, e kujt ja ka inati të shkoj të bëj muzikë më të mirë e të mos harxhoj energjitë me fjalë boshe. Përsa i përket videos,skenat me kostum në pishinë (min 2:05) janë skenat më HOT të prodhuar ndonjëherë në videoklipet shqiptare sipas mendimit tonë dhe provojnë sërisht se të jesh seksi nuk do të thotë të zhvishesh, megjithëse...ene me i pat heq e ke parasysh hahahhaha. Gallatë! lol Fiksim ato skena!1 comment:

  1. wow kenga me e bukur verore ska me mire se kaq nje bravo per elvanen

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.