Header Ads

Tika Ivezaj për Diesel në Mercedez-Benz Fashion Week -Foto


Mercedez-Benz Fashion Week është një prej aktimiteteve më të njohura dhe më të rëndësishme në botën e modës dhe zhvillohet në mbarë botën (L.A,Nji Jork,Majami,Paris, Berlin etj) Këtë javë "Java e Modës nga Mercedez Benz" po zhvillohet në Majami të Floridës, ku modelja shqiptare Tika Ivezaj ka sfiluar për firmën Diesel. Këtu po ju sjellim disa nga fotot e saj në pasarelë.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.