Header Ads

Dafina Zeqiri- Foto nga xhirimet e "My Swag"


Dafina Zeqiri së shpejti publikon videokëngën e re "My Swag" xhirimet për të cilën duhet të përfundojnë këtë javë. Sipas fotove që po ju sjellim, klipi pritet të jetë shumë cool dhe në të merr pjesë dhe motra e saj Besa e cila është modele ( super super super foto ka kjo femër. Fiksim!), ndërkohë që Dafina definitivisht po provon se ka SWAG :)

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.