Header Ads

Fotot zyrtare të Xhesikës dhe Afërditës në Miss Universe


Më në fund janë publikuar fotot zyrtare të konkurenteve të Miss Universe dhe bukuroshet shqiptare vazhdojnë të prezantohen bukur. Megjithatë, teksa në Glamshot (me veshje braziliane) dhe rroba banje, të dyja vajzat duken të mrekullueshme në fotot me fustan mbrëmjeje...OZM çfarë janë ato fustane e ato ngjyra eëëëëëë. Duken si rrobat e përdorura të hirushes. BRRRAAZIIILLL! Le të shpresojmë që do i ndërrojnë në finale, së bashku me modelin e flokëve të Afërditës në
"Close-up". Kush e pati atë ide me ja ngrit flokët përpjetë!!! Tërë ata flokë të bukur me ja fsheh e me ja bë si mal në kokë....JOOOO!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.