Header Ads

Miss Universe Albania në Brazil - Foto
E teksa Afërdita gjendet kudo, Xhesika Berberi duket sikur e kanë çuar me zor në Brazil. Biles, të dyja bukuroshet shqiptare rrallë shihen së bashku (përveç një fotoje rasti që po e publikojmë këtu). WTF! Më poshtë po ju sjellim një foto të Xhesikës nga një sesion fotografik dhe shpresojmë që në ditët e ardhëshme të jetë më aktive, sepse e duam Shqipërinë në top15 të paktën!!!


1 comment:

  1. respekte, e lexoj vazhdimisht kete faqe..jeni the best. por asnje foto nuk hapet nga keto postimet e fundit

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.