Header Ads

Highline Ballroom konfirmon koncertin e Elvanës,Florit dhe Dj Andy Gramm


"Highline Ballroom" ka konfirmuar në kalendarin e eventeve të saj, koncertin e Elvana Gjatës,Flori Mumajesit dhe Andy Gramm i cili do mbahet në natën e Krishtlindjeve më 24 dhjetor. Hyrja është në ora 10 dhe mosha pjesmarrëse është 18 për të hyrë dhe 21 për të pirë (e kuptojnë vetë shqipet e Amerikës). "Tre pikat" do të shoqërohen në këto koncert nga Dj lokal - Dj Bengji.

Ps. Highline Ballroom është një prej skenave muzikore më të njohura në Manhatan, në të cilën kanë interpretuar emra të tillë si Amy Winehouse,Mos Def,50 Cent,Adele,The Wallflowers,Lou Reed etj.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.