Header Ads

Tuna feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri - Shiko Videon


/Ja na erdhi viti i ri sa jam i gezuar/ e paska krijuar Darko Dimitrov? Hmmm...lmao lmao lmao Kenga ma e bukur e vitit 2011, ABSOLUTISHT PO! Dumen tamam si tek kenga e Mariah Carey dhe Justin Bieber ! FIKSIM!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.