Header Ads

Rob Kardashian flet shqip


Ooouu! Duket se gjërat qënkan vërtet serioze midis Rob Kardashian (vëllai i Kim Kardashian) dhe Rita Orës. Në llogarinë e tij në Twitter, Rob para disa orësh postoi një status i cili ishte shkurt e SHQIP - Të Dua. Po pra po Robi, ka fillu me mësu shqip. Më ka ndodh dhe mua kjo punë kur kisha qejf një kineze fillova me mësu kinezçe, shyqyr nuk u bë gjë se amon, shumë gjuhë e rëndë. Po Ou Ai Ni e mësova dhe unë lol Nejse, urime çiftit dhe ja kalofshin sa më mirë bashkë.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.