Header Ads

Bleona Qereti në ceremoninë e çmimeve franceze NRJ Music Awards


Tashmë Bleona Qereti ka kaluar oqeanin dhe po fillon të shfaqet në tapetët e kuq të eventeve muzikore dhe në Europë. Këtu këngëtarja shqiptare është fotografuar në "NRJ Music Aëards" mbajtur më 28 janar në Kanë të Francës, teksa parakalonte përkrah disa prej emrave më të njohur të muzikës botërore si David Guetta,Shakira,LMFAO,Justin Bieber etj.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.