Header Ads

Ledina Çelo - Can You Touch me Baby
11 comments:

 1. ESHTE KENGETARJA E VETME SHQIPTARE QE ESHTE QE NGA PRILLI E DERI TASH NE TE GJITHA TOP HITET EUROPIANE NE GJERMANI TOP50 DJ CARTS VENDI ME I FAVORSHEM E 31.NE 4 QERSHOR NE TE GJITHA RADIOT EUROPE... PREMIUM RADIO MOSKA KENNGA KALOHE 4 HERE NE DITE PITER FM POLONI CEKI NE 8 QERSHOR BSHTE E 45 NE TOP 50 EUROPE SEBASHKU ME KENGETARET BOTERORE J LOPEZ L GAGA MADONA BIONCE ETJER E ET.VA EVENING DANCE HIT JUNE 2012

  ReplyDelete
 2. LEDINA CELO ESHTE KENGETARJA E VETME SHQIPTARE PREZENTE NE TOP LISTAT EVROPIANE.AJO NDERON SHQIPERINE SI NJE AMBSADORE KUDO NE BOTE.

  ReplyDelete
 3. Ne Poloni ishte e 12 NE HIT PARADE. I LOVE LEDINA CELON me kete kengen e fundit qe eshte bere hiti iveres ne te gjithe evropen.

  ReplyDelete
 4. NJAJ O E PARA CFARE TRUPIT KA ENE KNON BUKUR NE GJERMANI KATER JAVE I KA NE TOP CARTS BARIU I RUGOVES

  ReplyDelete
 5. asht kengtarja m e mire e Shqipnis dhe Kosovs

  ReplyDelete
 6. UITSTEKEND ZEHR GUTE SINGERIN ICH LIEBE LEDINA CELO KUS FROM DEUTSCHLAND

  ReplyDelete
 7. SHUME KANGE EMIRE LEDINA KNON BUKUR DHE PERFORMANCEN E KA TE SHKELQYSHME CDO TE MIRE LEDINA CELO NGA XHULJETA PEJE.

  ReplyDelete
 8. Sa mire eshte me kap oseme mire me te kap tregu rus 100e ca milione.RAIO MOSKVA E PITER DFM E KALOJNE TRAKEN E LEDINES 3'4HERE NE DITEqe nga 23 prilli eshte kaluar291 HERE.LEDINA ESHTE KENGETARJA ME E NJOHUR NE ARENEN NDRKOMBETARE VETEM NE RUSI KENGA JEPET NE 28 RADIO SHIH;top hit RU(rusia) . SHQIPTARI I VETEM

  ReplyDelete
 9. Me ben THELLESISHT PERSHTYPJE se si shkruajne me superlativa per kengetare e kengetare(qe sekane haberin e kenges)dhe nuk i bejne jehone kengetares mete mùire shqiptare ne arenen nderkombetare;Pse e them KETE ;per momentin eshte ne te gjitha trakat qe shiten me hitet e veres nE te gjitha vendet e EUROPES ka hyre ne te gjitha top cartet ne EUROPE E DUKE KONKURUAR METE GJITHE kengetaret me te degjuar te momentit pit bull J.lopez florida dj d.gueta florida MADONA. Keshtu e bej une vleresimin.

  ReplyDelete
 10. lejdina je 1shi i njishave MOS E RRUJ HIC ME KTO TE VETQUJTMET KANGTARE.TI I KE100 000 MILION KLIKIME ME GJITHE ANJEZEN E RONEN .KTO TJERAT DUN NJA 50 VJET ME TE KAP AJ LOQK JEM

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.