Header Ads

Vedat Ademi - Nje jete me ty - Shiko videon e re

Shume bukur gjithcka! Kenga,videoja,pershtatja,realizimi.Bravo! Me pelqen ideja e "6th Sense".E kapet mo?Simone vrapon per ta shpetuar te dashuren,por nuk e ka kuptuar qe ne fakt ai vete ka vdekur dhe eshte engjell apo fantazem.E kshu! Vedati tashme eshte zyrtarisht kengetari me i mire pop-rrok ne Shqipe.Une do ja blija albumin e ri pa dyshimin me te vogel.

2 comments:

  1. BRAVO VEDATI :)

    ReplyDelete
  2. bravooooooooooo vedat ....je kengetari im i preferuar ....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.