Header Ads

Redon Makashi fiton cmimin "Kult" per albumin me te mire

Kengetari Redon Makashi ka fituar cmimin "Kult" per albumin me te mire te vitit me "Bota ime". Kjo ka qene nje tjeter arritje e Redonit i cili para pak muajsh fitoi cmimin e pare ne "Kenga Magjike" me "Me ler te fle" si dhe publikoi nje videokenge te suksesshme "Ku jam dhe ku je". Ne kete kategori konkuronin dhe Alban Skenderaj,Elvana Gjata e Sidrit Bejleri.Me ne fund Redoni eshte rikthyer! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.