Header Ads

Adelina Ismaili - Ku ma ke - Shiko Videon


Adelina Ismaili rikthehet kete vere me nje tjeter hit titulluar "Ku ma ke" per te cilen ka bashkepunuar me Ardit Gjebrean. Kenga eshte e lezetshme, na pelqen dhe klipi fantastik.Une e kam thene dhe me pare Adelina eshte aktore shume e mire sidomos per skena humoristike. Me ka bere te qesh videoja ne disa momente (momenti ne foto). Adelina duket ne forme me nje trup ajjjjjjjjjjajajajjaja! Pavarsisht promovimit jo te mire videoja ka mbledhur 43 mije klikime pa u mbushur ende dita nga publikimi online.


1 comment:

  1. shume kenge e bukur verore dhe video shume e bukur :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.