Header Ads

Blero - "Ajo apo ti" - Shiko Videon


Kjo eshte videokenga me e re nga Blero dhe  neve na pelqen.Do kishim preferuar qe Blero te ish rikthyer me dicka R'n'B ku shfaqet me mire talenti i tij, por me kete vere kaq te nxehte po i falim e po i pranojme te gjitha.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.