Header Ads

Alban Skenderaj - Miremengjes - Shiko Videon


Ne kur vlersuam albumin e Albanit, vecuam "Miremengjes" si nje prej kengeve tona te preferuara nga ky album, ndaj na vjen mire qe tashme Albani e solli dhe ne video. Amarildo Shahinaj nga "X Factor" shfaqet ne video, duke treguar se Albani jo vetem e jep, por dhe e mban fjalen :P Albania me kujton pak Luca Carboni ketu, apo sic do thoshte Juliana si Luca Carboni shqiptar lol. "Mirmengjes" eshte...tamam sic thote dhe titulli, nje kenge e bukur per tu zgjuar...


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.