Header Ads

Ardi dhe Gjira - Pse kjo zemer po m'dhemb?

Ardi ka ze te mire dhe besoj se do ishte super ne ritmin pop-rock,r'n'b te lehte ose gjithcka akustike, kjo kenge vec, le per te deshiruar.Me pelqeu fillimi,por perseritjet ne refren bllajk.Kane filluar te gjithe tani i bejne refrenet me nje fjali qe perseritet 20 here.Ncuq mire! Gjira gjithashtu ben pjese ne kenge dhe sic thashe ne vlersimin e kenges se saj me pare, e perseris me shume te drejte qe ajo po fillon te duket ne cdo kenge njesoj.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.