Header Ads

Big Basta se shpejti me albumin e ri- Degjo Summer Love


Big Basta ka bere te ditur se se shpejti do te hedhi ne treg albumin e ri  "Radio And Club" kopertinen e te cilit e kemi postuar dhe me lart, nderkohe qe ka publikuar dhe nje kenge te re titulluar "Summer Love" ne bashkepunim me Angelo. Ky eshte bashkepunimi i tyre i dyte pas "Si melodi" me te cilen moren pjese dhe ne "Kenga Magjike 2011". Kenga eshte tamam per vere dhe te kujton pak Flo Rida apo Pitbull. Ne na pelqen...degjojeni.



No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.