Header Ads

Emina Cunmulaj me pushime ne UlqinNese keto dite jeni duke pushuar ne Ulqin dhe perplaseni me ndonje femer e cila ju duket e bukur si modele e i ngjan Emina Cunmulajs, nuk jeni gabuar, mund te jete Emina. Topmodelja shqiptare eshte rikthyer ne vendlindje per te kaluar disa dite pushimi ne nje prej vendeve me te dashura per te.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.