Header Ads

Action Bronson anullon koncertin ne Prishtine


Rreperi i njohur amerikan me origjine shqiptare Action Bronson supozohej te vinte ne Prishtine kete vere per te mbajtur koncert, por kjo nuk ka ndodhur fale disa problemeve me menaxhimin. Rreperi ka treguar nepermjet rrjetit shoqeror Twitter se "Me vjen keq te informoj fansat e mi ne Prishtine,Kosove, se nuk do mund te jem atje.Ja lashe promovimin ne dore kusheririt tim dhe duket qarte se ai e ka dh&%$#". Me pas ai ka shtuar "Kurre mos puno me familjen,sidomos nese jane shqiptare". Ne fact Bronson duhet ta dije se kjo shprehje eshte universale, e ka thene i madhi Pavaroti 15 vjete me pare :)
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.