Header Ads

Korab Shaqiri - Ritakimi - Shiko videon


Kush me thote cfare vendi eshte ai ne hapje te videos? DUA TE SHKOJ! Duket shume bukur! Kjo kenge e Korabit eshte e lezetshme dhe videoja gjithashtu e pershtatur mire,por perse me duket e degjuar kjo kenga mua? /Erdha prape pas nje dimri shume te gjate/ hahahhahaha me pelqen me pelqen.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.