Header Ads

Unikkatil me i madh se EVE ne Kosove


Ndersa kane mbetur vetem pak dite nga POWOW Fest ne Prishtine, duket se nje gje interesante eshte vene me ne dukje.Teksa te gjithe presin mberritjen e EVE rreperes se njohur me fame boterore ne kryeqytet, eshte nje rreper shqiptar ai qe po ben namin! Kerkesa per Unikkatil dhe TBA ka qene aq e madhe saqe organizatoret e festivalit, teksa kane zgjedhur sallen "1 Tetori" per EVE, per Unikkatilin jane shperngulur ne nje ambient me te madh sic eshte stadiumi i Prishtines. Rralle here nje artist shqiptar ka mundur ta bej kete e asnjehere ne rrymen muzikore te rrep,hip-hop. Bravo djema! Padyshim nje rekord i ri per Unikkatil! Kenga e tij e fundit"Do" me Presionin brenda te javesh ka shenuar nje milion vizita ne Youtube, nderkohe une po sjell ketu dhe nje prej kengeve te mija me te preferuara nga ky rreper "Prishtinali nr1". Fiksim e kam kete kenge!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.