Header Ads

Bebe Rexha pas Black Cards synon suksesin solo ne Amerike


Bebe Rexha eshte nje kengetare dhe kompozitore me origjine shqipetare e cila pas nje eksperience si pjestare e grupit "Black Cards" te krijuar nga Pete Wentz (ish pjestar i Fall Out Boy) ka vendosur te vazhdoj karrieren e saj si soliste teksa kompozon kenge dhe per artiste te tjere. Momentalisht duke regjistruar albumin e saj debutues,Rexha nuk eshte e huaj ne skenen amerikane ku ka kenduar ne koncerte se bashku me LMFAO,Panic!At the Disco,Bon Jovi,Neon Trees etj. Nderkohe kenga "Lucifer" qe ajo kompozoi per grupin korean Shinee u be hit ne Kore.Personalisht me pelqen dhe mendoj se kenget e saja jane shume cool. "I Wanna Love You Forever" - FIKSIM! Me poshte po ju sjellim "Problem Child" e cila eshte e destinuar per te qene nje dance hit, "Champagne" ku shfaqet potenciali vokal i saj, "Ride Till You Die" qe po na ben te kercejme dhe "Club Called Heaven" nga ditet e saja me Black Cards. Bebe ka aprovimin tone ♥!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.