Header Ads

Capital T dhe Dr.Mic se shpejti publikojne videoklipin "Asnjoni"


Capital T ka bere te ditur se me date  18 gusht  do te publikoj videon e re per kengen "Asnjoni" ne bashkepunim me Dr.Mic. Rreperi i njohur pritet te publikoj ne muajt e ardhshem dhe disa video te tjera te cilat sic ka paralajmeruar, kane perfunduar se xhiruari. Midis tyre eshte dhe videoja per "Dite e re" te cilen ne shpresojme ta publikoj para fundvitit,tamam ne kohe per Albaniac 20 Videot me te mira te 2012. Yep! Ja kemi rezervuar nje vend lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.