Header Ads

Era Istrefi motra e Nores, provon veten si kengetare...a ja vlen?

Ok!Ok! Kenga eshte realizuar bukur, dhe zeri i Eres duket i bukur,megjithse ndihen efektet speciale ne transformimin e zerit,por dhe kenga eshte e tille (Frank Ocean - Swim Good).Sidoqofte,nese zeri i saj vertet ka kete potencial atehere them se Era nuk duhet te presi nje sekond me shume,por te nxjerre nje kenge direkt sepse WOW! Me pelqen shume si e perdredh zerin e sa mire kendon ne anglisht. Patjeter qe e mori nje Like ne videon e meposhtme. Shume po me pelqen...duam kenge tjeter hopaaaaa! :)

Ps.Vetem per faktin qe ka perzgjedh Fran Ocean nje Like te madhe :PNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.