Header Ads

Action Bronson - The Symbol - Shiko videon ketu

 Kjo eshte videoja e re e rreperit me origjine shqiptare Action Bronson, e cila sapo eshte publikuar. Titullohet "The Symbol" dhe eshte nje nder videot me te vecanta e me interesante te vitit. FIKSIM! Persa i perket kenges me pelqen shume perdorimi i kitares dhe me duket ide shume e mire qe ndryshe nga 99% e rrepereve te momentit Action ka vendosur te shkoj ne drejtim te kundert dhe te sjelli nje ritem old school perzjer me rrok klasik, nje miksim qe jo cdo here funksionon,por qe ne kete kenge tingellon FUCKING DELICIOUS!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.