Header Ads

Ardian Bujupi publikon "Make You Mine" - DEGJOJE KETU


Ardian Bujupi me 13 nendor prezanton kengen e tij te re ne tregun muzikor, nje bashkepunim me Andy B. Jones. Kenga titullohet "Make You Mine"dhe me poshte ju keni mundesine per here te pare te degjoni nje pjese te saj (ne versione te ndryshme), perpara se te publikohet e plote ne daten e caktuar.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.