Header Ads

Rita Ora - Shine Ya Light - Shiko Videon Ketu

Videoja duket qe eshte bere cik si shpejt e shpejt,por gjithsesi ka rendesi qe te jep nje ndjenje te gezueshme kur e sheh, pasi vertete jemi krenar me Riten e akoma me krenar per faktin qe ajo u rikthye ne vendlindje per te realizuar kete videokip. Super! Tani qe e pate videon, shkoni dhe blini kengen SEPSE - dhe kjo eshte shume e rendesishme - nese kjo kenge arrin ne vendin e pare ne Angli, Rita shenon rekordin si artistja e pare debutuese ne Angli e cila ka pasur kater kenge te njepasnjeshme ne vend te pare te hitparejdit muzikor anglez!!! Nderkohe une po e shikoj dhe nje here videon se mos gjej ndonje kusheri timin aty lol

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.