Header Ads

Dafina Rexhepi,Noizy dhe Etnon koncert ne Nju JorkTe premten e ardheshme, me 26 tetor ne Nju Jork Dukagjini Production, organizon nje koncert/feste me kengetaret Dafina Rexhepi,Noizy dhe grupin Etnon. Koncerti mbahet ne Highline Ballroom dhe cmimi i biletes eshte $40. Shume do kisha deshire ta shikoja Dafinen live, por fatkeqesisht do jem ne nje tjeter event e kur fillon ky koncert une kam shume mundesi te jem ne qiellin e shtate.Nderkohe nese ndonjeri prej jush shkon, ju lutemi te na dergoni ndonje foto/video qe ta postojme.Befshi qejf!
Ps.Fiksim kjo kemisha e kesaj.A bejne dhe per burra se po e du nji lol

1 comment:

  1. He pra se kemishen po shihja edhe une, Versace for H&M me duket.Kjo Dafina eshte acaruese kur flet, s'e degjoj dot.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.