Header Ads

Femijet me te talentuar ne Shqiperi! -Shiko videon!

Nje nga miqte tane te Facebook, publikoi kete video e cila na ka kenaqur!!! O Zot sa femije te talentuar dhe FIKSIM! Shpresoj me gjithe zemer qe kur te rriten te vazhdojne ne kete rruge se do jene fenomene!. Ajo vogelushja nje here me ka shkri tu qesh me ato tubat hahahahahhahaha. Seriozisht...ne ate moshe te vogel, me idete e tyre, interpretojne,imitojne,xhirojne,realizojne,editojne nje video te tere? FIKSIM! Qe tani i kisha marre ne pune!  Keta femije lezhjane jane per mendimin tim me te talentuarit e me cool ne Shqiperi! Harrofshi fjalekalimin e Fejsbukut nese nuk mendoni njesoj! lol


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.