Header Ads

Diana Avdiu merr pamjen e nje missi!

Me ne fund eshte vendosur dhe data e Miss Universe 2012, i cili do te mbahet me 19 dhjetor ne Las Vegas te Amerikes.Teksa Shqiperia ende nuk ka nje bukuroshe te perzgjedhur per kete konkurs, Diana Avdiu perfaqsuesja e Kosoves, duket se dale nga dale ka filluar transformimin e saj ne nje miss te vertete. Fotot e meposhtme dhe pse jane foto casti, tregojne qarte se imazhi i vjeter i Dianes eshte fshire dhe vendin i kane zene floket me onde,fytyra e ngrire i ka lene vendin nje buzeqeshjeje te madhe,vetullat jane holluar,buzet dalin me ne pah e makiazhi me natyral duket sikur uleret "Jam gati per dhjetshen e me te mirave!" Ne na pelqen shume pamja e saj e re dhe jemi te sigurte qe do te na perfaqsoj shume mire.Vetem te buzeqeshi me shpesh, se kur nuk buzeqesh duket si me nerva.Si mund ta fshehi dikush tere ate buzqeshje te bukur!!! ♥No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.