Header Ads

Kenge per komisar Katanin

Meqe jemi tek heronjte lol po kengen e komisar Katanit e mbani mend? Hahahahahahhahaha! Nje kusheriri im e zbuloi per here te pare kur e kenduan ne nje event folklorik ne Korce nje grup burrash. Mbaj mend qe sapo ish kthyer ne shtepi ne mes te nates dhe po na tregonte videon (diku ne fillim te viteve '90) e nuk ka mbet njeri aty pa qesh me lot.Hajde se bashku, komisar komisar komisar Katani! lol 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.