Header Ads

Kenga Magjike Java e Shtate - Vlersimet

Keto jane kenget e prezantuara ne javen e shtate te Kenges Magjike, e duket se gara po behet edhe me e forte.Lexoni me poshte te mesoni se cfare menduam:Mbaroj festivali,dy javet e fundit s'kane rendesi hajde shnet hahhahahahhaha. Kur thoshja une qe Albani duhet te dale pak nga ritmet e zakonshme s'me besonit ju. Hera e pare qe e beri dhe direkt nje superhit!  "Refuzoj" s'ka marre asnje koment negativ dhe eshte pretendentja kryesore per te fituar kete festival e nese nuk fiton ju them qe do kete shume njerez te merzitur hahhahahaha. Vertet kenge e bukur.Kejsi Tola kendon nje kenge te Alban Skenderaj,por perse duhet ta kendonte si Albani ne disa pjese? Gjithsesi kenge e bukur, e ne pergjithesi Kejsi i ka kenget e bukura.Blerta vjen me nje prezantim interesant ne Kenga Magjike."Sky Is the Limit" eshte kenge e mire dance, do kishte dale me bukur ne anglisht, megjithse problemi ketu qendron tek fonia pasi ritmet e plota te kenges degjohen shume pak. Prezantimi skenik eshte me i miri deri tani, po mendoj se ato rripat e kercimtareve jane te panevojshme,pasi ngaterrojne vajzat. Kurioz cdo sjelli ne netet finale.Nuk eshte se eshte kenge e keqe, por mua me ben per te qeshur ky, nuk e di pse.Vjolen e pashe po Smash ku ishte? Ndoshta nuk i kam vene re ,sepse me zuri gjumi gjate kesaj kenge.


Ok! Kercimin e pame, po per te kenduar kur do kendoj?


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.