Header Ads

NRG Band - Magdallena - Shiko Videon

JASHAAAAAAAAA! Po qe po me pelqen ky version i Magdallenes! Hopaaaa! Mua s'me rrihet pa thene, qe  Besniku po harxhon zerin e tij kot qe nuk kendon R&B! Ai ze eshte krijuar per R&B! Puna e tij, vec po them! Po pse o Zot s'ma dhe mu ate ze pse oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.