Header Ads

Mergime Murati ngre flamurin shqiptar ne X Factor te Suedise


Shqiptarja Mergime Murati (me  syze ne foto) po konkuron suksesshem ne X Factor te Suedise, duke u klasifikuar ne finalen e madhe si anetare e grupit J.E.M. Ne nje nga serite e programit, pasi perfunduan interpretimin e "Ghetto Superstar" (Shikoje me poshte), Mergime dhe dy miqte e saj kane valvitur ne skene flamurin shqiptar. Mergimja eshte marre heret me muzike,biles ka publikuar dhe dy video muzikore ne bashkepunim me disa kolege te tjere. Ato titullohen "Oh Oh" dhe "Nata eshte e jona". Ne i urojme suksese dhe fitore!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.