Header Ads

Pyetja e shekullit -Ti tashi ben vete apo je rrote k%$i me verte? - VIP SHPIJA

HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA! E kush do e kishte menduar se Vip Shpija do ishte kaq gallate, po nejse duhej ta kishim menduar se dhe titullin e ka SHPIJA jo SHTEPIA dmth ne slangun geto hahhahahahahhahahhahaha. Mua Zhaku me shkriu dhe idete nuk eshte se i ka gabim, problemi eshte qe perdori fjale banale, por te pakten nuk beri si keta te tjeret qe bejne sikur nuk flasin ndonjehere me te shara lol. Kam vdek kur thote ajo tjetra - legena perdoret me la kembet perse e perdor kjo per njerzit ahahhahahahahhahahahaha. Ja ku i keni disa video ku Zhaku filozofon, kercen,pi....po me Dr.Florin cfare ka nji here?!!!

ps. Per ata qe e kane zemren e dobet e jane shuuuume te sjellshem,videot permbajne fjale banale.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.