Header Ads

Shqiptaret e Amerikes festojne Hallouinin - Foto

Hallouini eshte nje nder festat me interesante te vitit fale kostumeve dhe shnderrimeve qe pesojne njerzit ne kete dite.Kete fundjave dhe disa prej personazheve te njohur shqiptare ne Amerike festuan e ne po ju sjellim fotot. Tataaaaa


Breanne Benson si mace

Drita si seksi? Nuk e di lol

G4SHI si lojtar futbolli

Nickola Shreli si Cesari

Kristine Elezaj si lepurushi i Lizes ne boten e cudirave.Hmmm

Diana Avdiu si  Poison Ivy?

Lola Luma si Zana e Maleve ♥


Florina Kaja si Police

Dafina Zeqiri si Gangsta

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.