Header Ads

Simone - Pa kufi - Shiko videon ketu!

Po a thuhet gje e keqe per Simonen? Ky ka nje pamje femije mua me vjen keq te them gje lol. Mua me pelqen shume refreni dhe fakti qe kendon shqip kaq mire...nuk e prisja! Vallaj me mire i kuptohen ketij fjalet se disa shqiptareve hahahhahahaha.Jemi kurioz nese do kete dhe nje version italisht.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.