Header Ads

Getoar Selimi paralajmeron videokengen e re - Foto nga videojaGetoar Selimi ka paralajmeruar ne rrjetet shoqerore se se shpejti do te publikohet videoklipi i kenges "N'Prishtine". Ende nuk ka nje date te sakte,por dihet qe videoja eshte ne editim dhe vetem pritet finalizimi i saj ne studio.Javet e fundit disa fotografi te Getoarit, jane publikuar ne internet, te cilat mendohet se jane marre nga xhirimet e ketij videoklipi.Shikojini me poshte.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.