Header Ads

Xhoana Xheneti ne librin e Scott Barnes - Foto

 

Te thuash qe Scott Barnes ben makiazh eshte mekat,sepse ne fakt me furcat e tij ai ben art ne pothuajse shumicen e "telajove" me te famshme te Hollivudit. I njohur per makiazhin fantastik, se fundmi ai eshte dhe autor i librit "Face to Face" (shiko foton)  ku jep keshillat kryesore per nje makiazh sa me cilesor dhe unik.Ne kete liber, pervec personazheve me te njohur te botes artistike ne Amerike me te cila Scott ka punuar,gjendet dhe modelja/kengetarja shqiptare Xhoana Xheneti. Ketu po ju sjellim disa foto nga sesioni pergatitor si dhe faqen e librit ku gjendet Xhoanna e cila mesaduket eshte dhe nje mike e mire e Scott. Suksese! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.