Header Ads

Kenga Magjike - Java e tete

Pak ore kane mbetur nga transmetimi live i nates se pare te Kenges Magjike.Ne harruam te ju postonim dhe kenget e fundit qe u transmetuan te djelen,ndaj shpejt e shpejt po i themi dy fjale.

Aleksander dhe Renis Gjoka -  I njejti do mbetem
Kenga me pelqen, por nuk e kuptoj perse si per kenge rrok jane kaq te vaket ne interpretim?!


Vedat Ademi - Ne frymen tende
Vedati ka nje ze shume melodioz qe dhe sikur te kendoj dhe recetat e gatimit prape te ben per vete.Fillimi i kenges eshte shume i bukur,refreni kerkon pak me shume ritem, por ndoshta degjohet me mire ne netet finaliste.


Era Rusi - 6 mars
Nese Rezarta Shkurta dhe Rozana Radi do benin nje femije bashke,ajo do dilte Era Rusi.Vetem se do ishte me i talentuar.


Ermal Mamaqi - Bej si di vete
Interesante kenga.Po qe duket cool Ermali! Me pelqen ky kombinimi bluze e bardhe kitare,folk-rrok.
Gerta Mamutaj - Pergjithmone ata
E bukur Gerta, e bukur dhe veshja, ok kenga.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.